Kilka faktów na temat wspólnego życia z pielęgniarkami

„Bóg wybrał spośród kobiet te najsilniejsze i uczynił je pielęgniarkami.
Z pielęgniarkami żenią się tylko prawdziwi mężczyźni…”

Jak zgłębisz domowy survival, przeżyjesz

Bądź samodzielny i opanuj podstawowe umiejętności. Umrzesz z głodu, jeśli tego nie zrobisz, a twoje skarpety rozbiegną się na spacer. Tutaj nie ma miejsca na “nie wykąpię dziecka, bo nie umiem”, “nie ugotuję ziemniaków, bo się nie znam”, “nie umyję podłogi, bo nie mam zielonego pojęcia, gdzie trzymamy mopa”.Pracujemy w systemie zmianowym – noce, weekendy i święta. Nasze zmiany trwają 12 godzin. Wychodzimy rano i wracamy wieczorem albo odwrotnie.

Kilka faktów na temat wspólnego życia z pielęgniarkami

Wcześniej czy później przyodziejesz fartuszek w kwiatki i zrobisz obiad, zakupy, przygotujesz dziecko do snu. Już teraz poczyń mentalne przygotowania.

Bonus w postaci regularnego wykrzesywania odrobiny kreatywności nie zaszkodzi, gdy przyjdzie Ci zmierzyć się z wykonaniem stroju na bal przebierańców w przedszkolu.

Lepiej zacznij oglądać na yt instruktaże, jak zrobić kucyk albo zapleść warkoczyk – istnieje 50 procent ryzyka, że urodzi Ci się córka i szczotka do włosów stanie się Twoim porannym atrybutem.

To fragment bloga http://www.ladythings.pl dla prawdziwych kobiet i nie tylko, kobiet, matek, pielęgniarek i nie tylko… Zapraszam do lektury!